HAKKIMIZDA

 

Barco Tekstil 1991 yılından itibaren bir çok ulusal ve global dünya markalarına koleksiyon oluşturma ve üretim konusunda kendi üretim tesislerinde destek veren ve devamlı gelişerek sektörde söz sahibi güçlü bir yapıdır. Bu tekstil ve hazır giyim sektöründe edinmiş olduğu tecrübe ve modern teknoloji altyapısıyla kendine özgü bir marka oluşturulması da kaçınılmaz olmuştur.

Exuma, Bahama takım adalarından birisidir. En ünlü kaşif Kristof Kolomb'un Amerika kıtasını keşfinde ilk uğradığı yer olan Bahama adalarındaki Exuma adasıdır. Bu adadan sonra "yeni dünya"ya geçiş olmuştur. Barco group olarak da kendi markamız olan Exuma ile de biz ilk adımı 1996 yılında attık. Bu adım yıllar içerisinde gelişerek tekstil ve hazır giyim sektöründe önemli bir paya sahip oldu..

Özellikle outdoor, bisiklet ve kayak tekstil ürünleriyle tüketiciyle buluşan markamız, zamanla tüm kategorilerde hızla büyüyerek spor tekstil perakendeciliğinde önemli bir konumdadır. Ar-ge çalışmaları ve teknolojik gelişmelerin yakın takibiyle devamlı kendini yenileyen ve geliştiren Exuma markamızın temel sloganı " özgür yaşa" olup, hem yurt içi hem de yurt dışında tüketicileriyle buluşmaktadır. Markamızın " daima beklentinizden daha fazlasını sunmak " genel misyonu çerçevesinde, daima yeni ve yenilikçi tasarımlar ile sektörde rehber ve kalıcı olmak temel motivasyonumuzdur.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR