Yeni Sezon Ürünlerimiz Satışta. Bildiğiniz Exuma Kalitesi.Yeni Ürünleri Tükenmeden Satın Alın!

HakkımızdaGenç ve modern bir tarza sahip olan Exuma Sport, genç ve kendini genç hissedenlere, hem rahat hem de son derece renkli koleksiyonlar hazırlıyor.


Koleksiyonda gençlerin günlük hayatında rahat ve şık olacakları kombinler yer alıyor. Barco Tekstil olarak 1993 yılında kurulan firma, uzun yıllar Asics, Adidas, Quicksilver, Decathlon, Timberland, Lacoste, Hugo Boss, Puma, The North Face, Napapijri, Bogner, Armani ve Macgragor gibi büyük markalarla çalışmış ve daha sonra kendi markası Exuma'yı kurmuştur. 32 ülkede tescilli marka olan Exuma'nın ürün grupları arasında erkek ve kadına hitap eden günlük ve aktif spor için üretilmiş; pantolon, mont, ceket, t-shirt ve gömlek,kapri, sweatshirt gibi ürünler yer almaktadır.


Çatalca'daki merkez binasında üretim, pazarlama, tasarım, satış stratejilerini belirleyen firma 4500 metre karelik alanda üretim yapıyor ve toplam 295 kişiye iş imkanı sağlıyor. Aynı zamanda Muş'ta yer alan, 8 bin metrekarelik alanda faaliyet gösteren ve 500 kişiye istihdam sağlayan fabrikasında; aylık ortalama 100 bin ürün dikilmektedir.


Özgün tasarımlarıyla Exuma'yı Türkiye'de ve Dünya'da tanınan bir marka haline getirmek amacıyla yola çıkan firmamız; Avrupa'daki moda trendlerinden esinlenerek yolunu çizmektedir. 100 ün üzerinde satış noktası bulunan Exuma, Merter ve Laleli'deki toptan satış mağazaları üzerinden de Avrupa ve doğu bloğu ülkelere satış yapmaktadır. "Feel the freedom" sloganını kullanan firma hedef pazarlarını geliştirme konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.