İndirimli Ürünler
Çok Satanlar
Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri ücretsiz kargo

Para

100% Para iadesi

Teslimat

Hızlı Gönderim ve Teslimat

En Çok Okunanlar
18.02.2019
2015 YILI TYF İSTANBUL YAT TROFESİ
İstanbul Yelken Kulübü tarafından düzenlenen 2015 yılı TYF İstanbul Yat Trofesi, 12 Aralık Cumartesi günü yapılan Salih Rıza Saray Kupası ile sona erdi. Exuma markamız ile sponsorluğunu üstlendiğimiz AG SAILING TEAM-ANYTHING GOES ekibimiz Erce Demirtaş yönetiminde IRC1 sınıfında birincilikle tamamladı.
Devamı
18.02.2019
ANNELER GÜNÜ BİSİKLET TURU
Bu yıl 4. Geleneksel Bisiklet Turumuzu anneler günü temalı olarak yaklaşık 800 sporcunun katılımı ile tamamladık. Etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran tüm bisiklet severlere teşekkür ediyoruz. Etkiliğimiz sırasında çekilen görüntülerden oluşan videomuzu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
Devamı
18.02.2019
EXUMA 5. GELENEKSEL BİSİKLET TURU
Bu yıl 5. Geleneksel Bisiklet Turumuzu anneler günü temalı olarak yaklaşık 900 sporcunun katılımı ile tamamladık. Etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran tüm bisiklet severlere teşekkür ediyoruz.
Devamı
14.02.2019
KAYAK MONTU ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
Kayak yaparken kullanacağınız montlarda aranılacak en önemli özellik sıcak tutmasıdır. Ancak unutulmamalıdır ki sıcaklığın yanı sıra , su yalıtımı güçlü, hafif ,hareket kabiliyetinizi sınırlamayan ve vücudunuzun nefes almasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiş olması gerekmektedir. Mont tercihlerinizde kullanılabilecek en etkili ve hafif ürün kaz tüyünden yapılmış ekipmanlardır. Ayrıca ek bir önlem olarak dikişlerinin ve fermuarlarının su geçirmez bant ile kapalı olması gerekmektedir. 
Devamı