2020 Outdoor Giyim Trendleri

2020 Outdoor Giyim Trendleri

Giysi tasarımı söz konusu olduğunda, temelde yürüyüş ve yüksek modadan daha zıt iki düşünce ekolünü hayal etmek zor. İlki tamamen işlevsellik, performans, dayanıklılık, kullanışlılık ve pratiklikle ilgilidir. İkincisi hemen hemen tam tersi.

 

Yine de, göze çarpan farklılıklarına rağmen, erkek modası ve outdoor giyim, güzel bir akrabalık kurdu. Son birkaç yıldır, outdoor giyimde kullanılan kumaş ve tasarımlar, sert yamaçlardan ve parkurlardan günlük hayatımıza doğru ilerliyor ve uzun bir süre burada kalacak gibi görünüyor.

 

Erkek modası, işlevsellikle birleşince şehir hayatının outdoor mekanlara dönüşmesi elbette kaçınılmaz. Bu durum tabi ki gardırobunuz için güzel haberler veriyor. Outdoor modasını yakından takip etmek isteyenler için işte bilmeniz gereken her şey.

 

Outdoor Trendi Nedir?

 

Dış giyimin erkek giyim sahnesine sızması tam olarak yepyeni bir bilgi değil. Sweet ceketler, kalın tüylü yünlü kumaşlar ve esnek yağmurluklar gibi outdoor giyimin temel dayanakları , birinci sınıf moda markalarının kreasyonlarında uzun zamandır kendine yer buluyor.

Bununla birlikte, son erkek giyim modası, miras parçalarından uzaklaşarak daha teknik giysilere doğru bir kayma gördü.

 

Erkek giyiminde  son trendler geçmişte yaşamaktan çok ilham almak için geleceğe bakan dağ dostu erkek giyimine doğru ilerliyor. Çoğu moda trendinin aksine, bu hem pratik olarak avantajlı hem de şık. Kendinizi doğru parçalarla donatmanız şartıyla.

 

Moda Onaylı Outdoor Giyim

 

Polarlar

 

Soğuk bir günde tepelerde ilerlerken kalın tüylü bir yün giyen biri, vücut ısısını hapsetmekte ne kadar iyi olduklarını bilir. Ve önceden aynaya bakma zahmetine girenler de oldukça iyi göründüklerini kabul edecekler.

 

Polarlar'ın en büyük çekiciliği, inanılmaz derecede hafif olmasına rağmen her zaman sıcaklığı olmuştur. Tamamen insan yapımı bir kumaş olan, plastikten türetilmiştir - polyester elyaflar birbirine sıkıca dokunur ve ardından hav benzeri bir yüzey oluşturmak için fırçalanır.

 

Bu, ona sadece yumuşak, dokulu bir his vermekle kalmaz, aynı zamanda keçenin ısı tutma ve nem direncine de yardımcı olur - hava cepleri, vücudunuzun ürettiği ısının sabit kaldığı anlamına gelir. Bu nedenle, polar her zaman harika dış mekanlarda popüler olmuştur.

 

Yağmurluklar 

Tırmanmayı planladığınız en uzağa, ofise giderken otobüsün en üst güvertesine kadar çıksa bile, dış giyiminizin her mekanda kendi başına mücadele edebileceğini bilmekte teselli bulabilirsiniz.

 

Su geçirmez kabuklu bir yağmurluk , bir katmanlama sisteminin parçası olarak rüzgara ve yağmura karşı bir bariyer olarak veya sıcak nemli havalarda tek başına kullanılabilir. Uyum açısından, altına bir veya iki katman sığacak kadar büyük olmalı, ancak yine de kesilmiş ve vücuda yakın olmalıdır.


Sweet Ceketler

 Outdoor giyimin temel unsurlarından olan su geçirmez özellikli sweet ceketler, işlevselliğinin yanında tasarım avantajıyla outdoor kreasyonların sokak modasına taşan parçalarından biri durumunda. Gündelik hayatta yağmurluk ve rüzgarlık yerine kullanabilen bu ceketleri seçerken ayarlanabilir kapüşon gibi hava şartlarına uyum sağlamanızı kolaylaştıracak özelliklere sahip olanları seçmekte fayda var.

Mediaweb® | E-Ticaret Sistemleri